خانه

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd که در سال 2003 تأسیس شد، یک ارائه دهنده راه حل روشنایی جامع با نورپردازی فیلم و عکاسی به عنوان هسته اصلی آن است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات را ادغام می کند.

 

در توسعه دو دهه گذشته، Lishuai به مفهوم "در نظر گرفتن صداقت به عنوان پایه، خود برتر و خلاق" پایبند است و بر زمینه نورپردازی ویدئو تمرکز می کند.لیشوآی با تمرکز بر بخش های تجاری مانند چراغ های نقطه ای، چراغ های تخت، چراغ های ویدئویی تمام رنگی، چراغ های ویدئویی قابل حمل، لوازم جانبی روشنایی و غیره، به تقویت سرمایه گذاری تحقیق و توسعه در فناوری ها و محصولات و تمرکز بر تعمیق نوآوری در توسعه LED ادامه خواهد داد. فناوری منبع نور و کنترل روشنایی هوشمند.محصولات این شرکت به طور گسترده در فیلمبرداری حرفه ای فیلم و تلویزیون، پخش زنده ویدئو، استودیو، مصاحبه خبری، عکاسی تبلیغاتی و سایر زمینه ها استفاده می شود و متعهد به ارائه راه حل های نورپردازی چند صحنه به سازندگان تصویر حرفه ای است.

 

لیشوآی به عنوان یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته، بر اساس تقاضای بازار است، در نوآوری های فناورانه ریشه می گیرد، به طور فعال همکاری های تحقیقاتی علمی را با بسیاری از شرکت های شناخته شده در داخل و خارج از کشور توسعه می دهد و به ترویج نوآوری و توسعه فیلم و تلویزیون ادامه می دهد. صنعت روشناییدر حال حاضر، این شرکت بالغ بر 38 اختراع ملی برای اختراعات، کاربردها و مدل ها و ظاهر به دست آورده است.این محصولات گواهینامه CE را دریافت کرده اند و جوایزی مانند "انتخاب های داغ سال" توسط مجله عکاسی حرفه ای در ایالات متحده و بهترین نور فیلمساز در سال 2016 را دریافت کرده اند.

 

در سال‌های اخیر، لیشوآی با درک دقیق خود از بازار، درک عمیق این صنعت و بینش دقیق نسبت به تقاضا، تحقیق و توسعه مستقل را به عنوان اصلی و خدمات با کیفیت به عنوان مزیتی برای گسترش عمیق بازار در چین در نظر گرفته است. آمریکای شمالی، اروپا، ژاپن، کره جنوبی، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان.Lishuai یک سیستم کانال فروش را ایجاد کرده است که فروشگاه های تخصصی، خانه های اجاره فیلم و تجهیزات تلویزیونی، تجارت الکترونیک و غیره را پوشش می دهد و تصویر برند خوبی را در این صنعت ایجاد کرده است.

 

در سال 2021، کارخانه نوساز مدرن با مساحت بیش از 20000 متر مربع وارد خدمت شد که راندمان تولید را تا حد زیادی بهبود بخشید.در آینده، Lishuai بر روی نورپردازی استودیویی و ویدئویی با کیفیت بالا تمرکز و اصرار خواهد کرد و به یک جهش تجاری جدید با یک تصویر کاملاً جدید، با سرعت بیشتر، کیفیت بالاتر و مقیاس بزرگتر دست خواهد یافت.

لیشوآی، دنیایی زیبا خلق خواهد کرد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2003
این شرکت در اولین زمان تاسیس و شروع به تولید چراغ فلاش استودیویی کرد.

2005                                                                           

این شرکت با سرمایه ثبت شده معادل 76000.00 دلار افزایش یافت." Yuyao Lishuai Film & Technology Equipment Co.Ltd." تاسیس شد.

2006
این شرکت شروع به تحقیق و ساخت استودیو LED و نور ویدئو کرد.

2010
این شرکت به ساختمان جدید کارخانه با 7000 متر مربع نقل مکان کرد.

2013
این شرکت جایزه "مرکز فناوری مهندسی Yuyao" را توسط دفتر علم و فناوری Yuyao و دفتر مالی Yuyao دریافت کرد.

این شرکت به عنوان "شرکت علمی و فناوری نینگبو" توسط دفتر علم و فناوری نینگبو اعطا شد. این شرکت به عنوان بهترین استاد در صنعت در نینگبو شناخته شد.

2014
این شرکت در سال 2013 توسط کمیسیون اقتصادی و فناوری اطلاعات نینگبو به دلیل "محصولات جدید برجسته، فناوری جدید و فناوری جدید صرفه جویی در انرژی" جایزه دریافت کرد.

2015
این شرکت جایزه "مرکز فناوری مهندسی نینگبو" را دریافت کرد.

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

دیگر

مارک های : LS

تعداد کارمندان : 60~100

فروش سالانه : 5,000,000-10,000,000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها